Najnowszy Hilton Hotels & Resorts w mieście Miami Beach.

8 lipca 2014 ApartamentyHoteleSPA & Wellness

Znajdujący się na 6261 Collins Avenue w 62nd Street, nowoczesny hotel Hilton Hotels & Resorts w mieście Miami Beach, oferuje pełen zakres usług. Posiada on aż 231 nowych, luksusowych pokoi oraz mieści wewnątrz wiele restauracji, klubów nocnych oraz sklepów. Znany jest na rynku jako hotel „milionera Rz”. Ten nowy, usytuowany nad oceanem hotel położony jest zaledwie parę minut od South Beach, Bal Harbour, Lincoln Road, Ocean Drive, Aventura Mall oraz nieopodal najlepszych atrakcji Południowej Florydy. Zaledwie 13 km na północ od hotelu znajduje się międzynarodowe lotnisko w Miami oraz 19 km na południe mieści się Fortu Lauderdale / Hollywood International Airport.

Hilton Hotels & Resorts w mieście Miami Beach

Hilton Hotels & Resorts w mieście Miami Beach

Hilton Cabana Miami Beach składa się z dziesięciopiętrowego budynku głównego oraz sześciopiętrowego budynku Cabana, każdy z panoramicznym widokiem na Ocean Atlantycki i Miami Beach.

Hotel ten oferuje 231 komfortowo wyposażonych pokoi, z czego 12 to apartamenty, z luksusowym wystrojem nawiązującym do złotej ery 1950 Miami Beach. Każdy pokój jest ponadgabarytowych rozmiarów niż standardowe pokoje gościnne,gdyż mierzą one ponad 376 metrów kwadratowych. Natomiast apartamenty są różnych rozmiarów, zaczynając od mniejszych z jedną sypialnią lub dwoma, po ogromne apartamenty typu – The Allison Suite i Collins Suite.

Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia, między innymi w 42-calowy telewizor z płaskim ekranem, sejf, duże biurko z ergonomicznym krzesłem, oraz mini bar. W pokoju jest dostęp do bezprzewodowego Internetu, który jest bezpłatny. Goście mogą napawać się przepięknym widokiem na Miami Beach dzięki dużym oknom, a w niektórych pokojach znajduje się balkon z widokiem na Ocean Atlantycki, Biscayne Bay bądź basen.

W pokojach znajdują się zupełnie nowe przestronne łazienki z podświetlanymi ścianami i sufitem. Każda wyposażona jest w kabinę prysznicową, z progresywnym wzornictwem, ręczniki, suszarkę oraz ekskluzywne kosmetyki.