Hotel Hilton Bayside Campus

3 czerwca 2016 ApartamentyHotele

[kkstarratings]Położony w jednej z najbardziej znanej dzielnicy Little Italy w San Diego Hotel Hilton Bayside Campus tworzy wspaniałe miejsca noclegowe, zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. Aby dostać się do centrum miasta trzeba pokonać jedynie dwie przecznice, natomiast lotnisko międzynarodowe położone jest niecałe dwie mile od hotelu. Wnętrza hotelu Hilton Bayside Campus został zaprojektowany w stylu art deco w połączeniu z nowoczesnością, elegancją i luksusem. Utrzymane w jasnych kolorach i wyposażone w nowoczesne, stylowe meble.

Hotel dysponuje 364 pokojami i apartamentami, które dzięki wyposażeniu oraz kolorystyce pozwalają się odprężyć i wyciszyć. W pokojach znajdują się lodówki, kuchenki mikrofalowe, duże telewizory z płaski ekranem HDTV oraz szybki bezprzewodowy internet. Hotel oferuje wygodne i wydajne miejsca noclegowe, które w szczególności sprzyjają aktywnemu stylowi życia. Apartamenty dodatkowo zostały wyposażone w osobne sypialnie, kuchnie oraz mały salon. Hotel ten jest świetnym wyborem dla zorganizowanych wyjazdów konferencyjnych, gdyż San Diego Bayside Campus posiada aż 353 metry kwadratowe powierzchni przeznaczonej na sale konferencyjne. Największa sala pomieści ok 200 osób. Powstały również mniejsze sale typu VIP oraz centrum biznesowe, w którym dostępne są dla wszystkich gości komputery, drukarki, faksy, kserokopiarki, itp. Chętnie z sal konferencyjnych korzystają, również położone w pobliżu San Diego firmy zarówno te duże jak i mniejsze.

Dla gości lubiących aktywny wypoczynek hotel oferuje state-of-the-art centrum fitness, które jest wyposażone w profesjonalne urządzenia do ćwiczeń. Po ciężkim dniu goście mogą zrelaksować się na odkrytym, podgrzewanym basenie wyposażonym w jacuzzi, które znajdują się na ostatnim piętrze hotelu na dachu. Do dyspozycji gości jest dostępna 24 godziny na dobę recepcja oraz barek wyposażony w przekąski, napoje, kosmetyki i różnego rodzaju pamiątki.

Hotel Hilton Bayside CampusHotel Hilton Bayside Campus

Hotel Hilton Bayside Campus

oferuje noclegi na każdą okazje, zarówno dla osób przyjeżdżających do San Diego na jedną noc, czy też na dłużej. Zapraszamy do rezerwacji hotelu Hilton Bayside Campus online przez Booking.