Hotel Mondrian – Londyn

19 lutego 2015 HoteleMarketingSPA & Wellness

Hotel Mondrian Londyn znajduje się nad brzegiem Tamizy w znanym budynku Sea Kontenery. Budynek został odnowiony przez znanego brytyjskiego projektanta Toma Dixona, odzwierciedla on pierwotną istotę budynku, nadając nowoczesny wygląd i wyszukany desing. Mondrian Londyn w swej ofercie posiada pokoje z balkonami z przepięknym widokiem na rzekę oraz apartamenty umieszczone bezpośrednio nad Tamizą. Ogromne wrażenie zaraz po wejściu do hotelu robi gigantyczny holl przypominający kadłub statku.

W hotelu Mondrian Londyn do gości dyspozycji są pokoje typu standard, jak również przepiękne apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w duże łóżka typu queen i meble, które zostały wykonane na zamówienie. W każdym pokoju są przepiękne marmurowe łazienki typu Hollywood Glamour. W pokojach położonych nad rzeką Tamizą goście czują się jakby unosili się na rzece, dzięki ogromnym oknom sięgającym od sufitu do podłogi. Apartamenty składają się z pokoju dziennego, osobnej jadalni z ogromnym stołem dla 12 osób oraz barkiem. Są przestronne i komfortowo urządzone w niestandardowe oświetlenie, drobinki złota oraz meble wykonane na zamówienie. Łazienki w apartamentach wyposażone są w wolnostojącą wannę oraz kabinę prysznicową ze strumieniem deszczowym.

Hotel Mondrian - Londyn11

 

W hotelu znajduje się również restauracja Sea Kontenery, w której serwowane są przepyszne lokalne potrawy. Restauracja posiada także taras, na którym można podziwiać przepiękne widoki na Tamizę. Najbardziej interesującym miejscem w hotelu jest bar na dachu, z tarasem z którego roztacza się panoramiczny widok na Londyn.

Do gości dyspozycji w hotelu jest Aqua Łaźnia&Spa, w której wykonywane są najwyższej klasy zabiegi, przez najlepszych specjalistów. Obok znajduje się także sala gimnastyczna wyposażona w state-of-the-art sprzęt. Siłownia czynna jest 24 godziny na dobę zarówno dla gości hotelowych jaki i członków grupy poprzez użycie kart dostępu. Możliwe jest również wykupienie treningów indywidualnych. Wykwalifikowani trenerzy pracują w oparciu o najlepsze ćwiczenia kardio oraz treningi siłowe dobrane indywidualnie według potrzeb.