The Trafalgar Hotel w Londynie

15 kwietnia 2016 Hotele

Nowoczesny Hotel w Londynie, butikowy hotel znajdujący się w Londynie w centrum miasta to The Trafalgar Hotel. Został usytuowany w południowej części placu Trafalgar Square. Mimo to jest on idealnym miejscem dla ludzi, którzy poszukują dyskrecji i ucieczki od codzienności. Jego idealne położenie w centrum stolicy sprawia, że jest jednym z najbardziej znanych hoteli w Londynie. Jest chętnie odwiedzany zarówno przez ludzi podróżujących w celach służbowych jak i turystycznych. Wnętrze hotelu zachwyca swoją przestronnością, nowoczesnym stylem i efektywnym rozwiązaniom. 

The Trafalgar Hotel w Londynie oferuje 129 luksusowych pokoi, jeden z najlepszych barów w Londynie, który był wielokrotnie nagradzany oraz charakterystyczny sky bar. Hotel ten znany jest przede wszystkim z wyjątkowego stylu i komfortu, dzięki któremu każdy poczuje się jak w domu, zarówno turyści odwiedzający Londyn jak i sami Londyńczycy, którzy poszukują wyjątkowego miejsca na spotkania z przyjaciółmi. Pokoje w The Trafalgar Hotel zostały zaprojektowane przez najlepszych projektantów w stolicy, są dobrze wyważone z minimalistycznymi krawędziami, utrzymane w tonacji beżu i bieli. Są przytulne a zarazem gustowne, meble zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, jak również pozostałe wyposażenie pokoi. Z okien rozpościera się piękny widok na plac Trafalgar. W każdym z pokoi znajdują się wygodne sofy, fotele oraz łóżka typu king size, a w łazienkach ogromne wanny, mieszące dwie osoby, w których można się relaksować podczas oglądania swoich ulubionych filmów.

The Trafalgar Hotel w Londynie

The Trafalgar Hotel w Londynie2

 

The Trafalgar Hotel w Londynie3

Hotel zachwyca, także wspaniałym cocktail barem Rockwell, który słynie ze swoich pysznych, inspirujących koktajli. Wyposażenie również sprawia, że jest wyjątkowy, fioletowo czarne skórzane loże wspaniale komponują się w połączeniu z panelami w kolorze ciemnego orzecha. Kolejnym odkryciem w hotelu jest bar Vista, który znajduje się na szóstym pietrze, a z okien rozpościera się dookoła zapierający dech w piersiach widok na plac i inne atrakcje Londynu. W barze serwowane są równie wyśmienite koktajle oraz pyszne przekąski.
W czasie pobytu w The Trafalgar goście maja bezpłatny dostęp do siłowni, która została wyposażona w najnowszą technologie, urządzenia z Technogym. W całym obiekcie goście mogą również bezpłatnie korzystać z internetu.

Tagi:  ,