New hotel to przepiękna struktura położona w Atenach

15 sierpnia 2014 HoteleMarketingSPA & Wellness

new hotel

New hotel to przepiękna struktura położona w Atenach, jest idealnym miejscem na spędzenie wyjątkowego i niezapomnianego pobytu. Hotel jest znany, dzięki temu iż został zaprojektowany przez braci Campana, są oni stwórcami wspaniałej konstrukcji łączenia ze sobą uroku starożytnych Aten z najlepszymi nowoczesnymi udogodnieniami. Całe wyposażenie hotelu jest wyrafinowane i precyzyjnie dobrane nawet w najdrobniejszych szczegółach. Robione na zamówienie nowoczesne meble, zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i zostały zrobione przez uczniów lokalnej sztuki.

Bracia Sampana są znani ze swoich odważnych projektów, opracowywanych w oparciu o trzy jasno określone tematy, które są wierne kulturze ateńskiej. Te motywy są specyficznie wykonane w ciągu trzech różnych rodzaji pokoi w całym hotelu. Pierwszy typ pokoju ukazuje hołd fikcyjnej postaci z greckiego folkloru o nazwie Karagiozis. Drugi typ to tak zwane „złe oko”, czyli zabobonny koralik, który ma strzec przed złymi wróżbami. Ostatni typ pokoju pokazuje zabytkową pocztówkę ukazując gościom wgląd starych Aten.

W hotelu znajduje się restauracja, która oferuje dania kuchni greckiej, w eleganckiej, miłej, relaksującej atmosferze i profesjonalnej obsłudze. Menu łączy w sobie klasyczne smaki oraz żywe kolory, z naciskiem na najlepsze składniki pochodzące przede wszystkim ze świeżych, lokalnych produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dla gości hotelu śniadania wydawane są w godzinach od 7:00 do 10:30, obiady od 12:00 do 16:30 oraz kolacja od 18:00 do 24:00

Ponadto w New hotel znajduje się kawiarenka, w której jest zawsze można otrzymać świeżą kawę, pieczywo, kanapki, sałateki, ciasta, lemoniadę i wiel innych produktów, które zawsze są elegancko pakowane.

Dla osób chcących się zrelaksować po ciężkim dniu dostępne jest Centrum SPA czynne od 06:30 aż do 22:00. Znajduje się tam przede wszystkim 11 pokoi zabiegowych, jeden luksusowy apartament z prywatnym spa, kompleks sali fitness, łaźnia parowa, sauna, grota lodowa oraz basen.